Časté dotazy

×

Vážení hosté,
z důvodu vydaného rozhodnutí vládou České republiky v rámci preventivního opatření ze dne 12. 3. 2020 jsou Pivní lázně Bernard dočasně uzavřené.

Kontaktujte nás, prosím, na naší e-mailové adrese info@pivnilaznebernard.cz, abychom Vám byli schopni zajistit nový termín rezervace nebo nabídli kompenzaci. Velmi se omlouváme a děkujeme za pochopení. Brzy naviděnou!

Jaký čas před akcí máme přijít?
Prosíme účastníky, aby dorazili do pivních lázní minimálně 5 minut před začátkem konání akce.
Jak dlouho procedura trvá?
Podle objednaného typu 90-120 minut včetně převléknutí.
Co si máme vzít s sebou?
Není nutné si brát nic sebou, vše je poskytnuto na místě (osušky, župany, pantofle). Pokud si přejete, můžete si přinést vlastní plavky sebou. Doporučujeme tmavší odstín. Žluté a bílé mohou vykazovat po prvním vyprání stopy pivního chmele.
Opravdu je konzumace piva neomezená?
Ano, konzumace piva v prostorách lázní je po dobu konání akce neomezená. Hosté si čepují pivo sami dle libosti.
Můžeme konzumovat své pití či jídlo?
Veškerá konzumace vašich nápojů a pokrmů je u nás zakázána. Z naší nabídky si můžete doobjednat malé občerstvení přímo při rezervaci.
Co je v ceně procedury?
V ceně jsou všechny služby, které najdete v naší nabídce. Záleží jen na vás, co si objednáte.
Můžeme se při akci fotit či natáčet?
V průběhu akce pořizujeme upomínkové fotografie (lze odmítnout), které zasíláme po proceduře na email nebo si je můžete stáhnout na našich www stránkách. Samozřejmě se můžete nafotit / natáčet na vaše vlastní fotoaparáty (zdarma).
Jaká je teplota lázně?
Pivní vany mají 36 °C, ale teplota může být při velmi vysokém tlaku na požádání snížena.
Koupeme se opravdu v pivu?
Ano i ne. Pokud byste se koupali v surovém pivu, pak by Vám teplota koupele (okolo 6 °C) pravděpodobně nevyhovovala. Při obsahu ca 400 litrů v pivní vaně by cena pivní procedury stála ca desetinásobek, a hlavně koupel v alkoholu a dalších látkách by nebyla vhodná pro Vaše tělo. Naše pivní směs je speciálně vyvinuta s Pivovarem a je chráněna ochranným užitným vzorem. Obsahuje stejné množství chmele a surovin, ze kterých je vyráběno pivo právě pro Vaši koupel, a to i ve stejném množství. Naše pivní směs je očištěna o oxid uhličitý a alkohol. Ve vaší perlivé koupeli tak zbude pouze to výjimečné, co Vaše pleť potřebuje v podobě vitamínu B vitaminů skupiny B, antioxidantů a dalších prospěšných, léčivých látek. Ve spojení s vychlazeným pivem Bernard, které si točíte sami, "Pečujeme o vaše tělo zvenku i zevnitř".
Pro koho jsou lázně vhodné a pro koho ne?
Lázně jsou vhodné pro každou osobu libovolného věku. Z důvodu konzumace alkoholu doporučuje se minimální věk 18 let, ale lze sebou vzít i děti za předpokladu, že nebudou pít alkohol. Lázně jsou vhodné pro těhotné pouze do prvního trimestru těhotenství, ale pro jistotu konzultujte návštěvu s Vaším ošetřujícím lékařem.
Co když nebudeme moci dorazit, vrací se peníze?
Objednávka může být bezplatně zrušena 24 hodin před plánovaným začátkem písemně na info@pivnilaznebernard.cz. V případě pozdějšího storna, bude přeplacená částka nebo garance použita v plné výši jako storno poplatek ke krytí pozdního zrušení objednávky.
Bude někdo další přítomen při naší proceduře?
Zakládáme si na 100 % soukromí, proto během Vaší procedury nebude nikdo jiný ani vedle, ani v prostorách celých lázní vyjma našeho personálu. I ten bude k dispozici po prvotních instruktážích pouze na zazvonění. Plné soukromí je naší největší devizou.
Jak je to s masážemi?
Pokud si objednáte také masáže v prodloužených procedurách, pak má každý účastník 20 minutovou masáž dle vlastního výběru od certifikovaného maséra/masérky. Erotické masáže z principu neposkytujeme.